Dzień Ziemi pod hasłem ogólnopolskiej akcji „Łączą nas drzewa”
20 kwietnia 2023
Olimpiada Zdrowia PCK
8 maja 2023

Rajd rowerowy pod hasłem „Wesoła wiosna z rowerem”

Dnia 19 kwietnia nauczyciele z naszego Ośrodka zorganizowali wiosenny rajd rowerowy pod hasłem „Wesoła wiosna z rowerem”. W rajdzie oprócz uczniów SOSW udział wzięli uczestnicy z Powiatowy Ośrodek Wsparcia „Przystań” we Włodawie, Warsztat Terapii Zajęciowej we Włodawie oraz Osiw Włodawa. Przed wyruszeniem w trasę uczestnicy odbyli krótkie szkolenie dotyczące bezpieczeństwa w czasie jazdy rowerem przeprowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. Trasa rajdu prowadziła przez Orchówek, Okuninkę do Adamek, gdzie odbyło się spotkanie z Panem Włodzimierzem Czeżykiem Komendantem Posterunku Straży Leśnej. Uczestnicy rajdu wysłuchali bardzo ciekawej opowieści o zwierzętach i roślinach lasów włodawskich, posilili się kiełbaską z ogniska i wrócili do Włodawy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólny wyjazd i zapraszamy jesienią!