Kształtujemy humanitarne postawy
Sprzątamy dla Polski
4 października 2022

Rozstrzygnięcie leśnego konkursu

Dnia 23.09.2022r. rozstrzygnięto szkolny konkurs na plakat „Wakacyjny czas spędzam aktywnie i bezpiecznie w otoczeniu przyrody” zorganizowany przez Szkolne Koło Edukacji Regionalnej i  Nadleśnictwo Parczew. Konkurs był elementem edukacji regionalnej i leśnej prowadzonej w ramach  programu „Bądź twórczy – pogłębiaj i popularyzuj wiedzę o Polesiu Lubelskim”.

Cel konkursu: rozwijanie umiejętności aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego
w otoczeniu przyrody; rozwijanie wyobraźni twórczej uczestników

wyniki w kategorii szkoła podstawowa:
I miejsce – Kuba Labbe
II miejsce – Dawid Oleksiuk
III miejsce – Amelia Mendel

wyniki w kategorii szkoła ponadpodstawowa:

I miejsce – Natalia Kowalczyk
II miejsce – Dawid Juchimiuk
III miejsce – Aleksandra Potapczuk

wyróżnienia

Maja Potapczuk
Martyna Pawlik
Weronika Marciocha
Maciej Pietrzyk-Jaskulski

Skład komisji konkursowej: Jowita Czaja Specjalista Służby Leśnej d/s edukacji przyrodniczo-leśnej w Nadleśnictwie Parczew oraz Marta Uźniak-nauczyciel Ośrodka. Uczestnicy otrzymali Dyplomy Nadleśniczego Nadleśnictwa Parczew – Witolda Zakościelnego i Dyrektora Ośrodka – Piotra Huczuka oraz  nagrody.

Gratulujemy!