„Przez Polskę na ludowo”
4 lipca 2021
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
8 września 2021

Sukces w wojewódzkim konkursie fotograficznym

dav

Członkowie Koła Edukacji Regionalnej wzięli udział w wojewódzkim konkursie Fotograficznym im. Augusta Cieszkowskiego LEŚNY ALBUM organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej i  Nadleśnictwo Krasnystaw pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudy.

Patronat medialny czasopismo społeczno-kulturalne „Nestor” oraz „Ziarno”, w którym można zobaczyć wyróżnione zdjęcia Mateusza Olesiejko – aktywisty koła, ucznia klasy 7b Szkoły Podstawowej. Cel konkursu: propagowanie dziedzictwa przyrodniczego, jakim są lasy oraz przedstawienie na fotografii walorów przyrodniczych „małej ojczyzny”.

Praca w kole sprzyja rozwijaniu zainteresowań regionem, stwarzane są również warunki do wyzwolenia pokładów kreatywności oraz promowania młodych talentów.

Przygotowanie do konkursu M. Uźniak

Gratulacje 🙂