Ogólnopolski konkurs wypracowań „Mistrz Wypracowań”

Quiz z wiedzy o Powszechnym Spisie Rolnym 2020
11 października 2020

Ogólnopolski konkurs wypracowań „Mistrz Wypracowań”

Szanowni Państwo,

Portal dyktanda.pl pragnie zaprosić na pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu wypracowań „Mistrz Wypracowań”. Jest on skierowany do osób piszących „lekkim” piórem i które chcą się „sprawdzić” w pisaniu wypracowań na tematy związane z językiem polskim.

Konkurs będzie trwał do 22 listopada 2020 r.. Oprócz mistrzowskich dyplomów i tytułów, na laureatów czekają  liczne wartościowe nagrody. Dzięki nawiązaniu współpracy z legimi.pl dla każdego uczestnika konkursu przewidzieliśmy nagrodę. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłączcie się do zabawy i twórzcie wypracowania z przyjemnością!

Zabawa jest podzielona na 5 kategorii: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy”, w której poza wymienionymi wcześniej osobami udział brać mogą także dorośli i nauczyciele. Każde wypracowanie uczestnika, zostanie sprawdzone przez moderatora konkursu. Jakość nadesłanej pracy a także poprawność językowa i ortograficzna wpływa na liczbę otrzymanych punktów. 

Szczegóły zabawy  pod adresem: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

Nagrody główne w konkursie (315 sztuk!) to:
– najnowsza konsola Xbox Series X,
– najnowsze PlayStation 5 Digital Edition,
– najnowsza Konsola Xbox Series S,
– Tablety Samsung Galaxy Tab A5 8′,
– Gimbale PNY MOBEE Gimbal Stabilizer,
– opaski sportowe Mi Smart Band 5.
– dostępy do serwisu z e-bookami oraz audiobookami Legimi na 3 miesiące.

Ponadto w konkursie KAŻDY uczestnik (który zdobędzie co najmniej 1 punkt) otrzyma gwarantowaną nagrodę – darmowy dostęp próbny do serwisu Legimi na 30 dni!

Do zobaczenia na Dyktanda.pl
Zespół Dyktanda.pl