Szkolny konkurs „W zdrowym ciele, zdrowy duch”
5 marca 2020
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
8 marca 2020

„Myśl globalnie, działaj lokalnie”

Wolontariusze PCK z naszego Ośrodka zachęcali przed świętami mieszkańców Włodawy do zrezygnowania z plastikowych toreb na zakupy. W tym celu rozdawali ekologiczne siatki.

Dnia 2 marca br. wolontariusze z naszego Ośrodkana terenie miasta rozdawali przechodniom własnoręcznie wymalowane siatki wielokrotnego użytku.

Niebawem święta, czas kiedyrobimy intensywne zakupy. Młodzi aktywiści poprzez akcję przypominali o dbaniu o środowisko przyrodnicze i kształtowali odpowiedzialne nawyki konsumenckie.  Używanie eko-toreb to jedna z najprostszych rzeczy, którą my – konsumenci  możemy zrobić dla naszej planety.

Wartościowym pomysłembyło wymalowanie na ekologicznych siatkach gołąbka pokoju. Symbol gołąbkatowarzyszył grupie od początku realizacji programu „Aktywni na 100 lat” PCK. Akcją „Myśl globalnie, działaj lokalnie” podsumowano pierwszą edycję. Informacja w mediachregionalnych: http://podlasie24.pl//wlodawa/region/mysl-globalnie-dzialaj-lokalnie-2d5a9.html

No Images found.