E – papierosy i ich wpływ na zdrowie
29 maja 2023
Wojewódzki Konkurs Muzyczny
31 maja 2023

Spławikowe Zawody Wędkarskie

Dnia 24 maja na zbiorniku Wyspa Adamki odbyły się III Spławikowe Zawody Wędkarskie o mistrzostwo kółka wędkarskiego Sumik. Zawody zostały zorganizowane dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego we Włodawie, Stowarzyszeniu Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych i Poszkodowanych, Radzie Rodziców działającej przy SOSW Włodawa, Uczniowskiego Klubu Sportowego SOSW , PZW Koło Sieja oraz Nadleśnictwu Włodawa.
Do zawodów przystąpiło 18 zawodników z Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie, Powiatowy Ośrodek Wsparcia „Przystań” we Włodawie Warsztat Terapii Zajęciowej we Włodawie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.ks. Jana Twardowskiego we Włodawie. Zawody rozpoczął Starosta Włodawski – Tomasz Korzeniewski i Dyrektor SOSW Włodawa symboliczną kulą zanęty, dzięki której każdy uczestnik złowił pokaźną ilość ryb. Po zaciętej rywalizacji sędzia główny Arkadiusz Kierepka – prezes koła SIEJA i komendant SSR ogłosili wyniki:
I miejsce zajęła uczestniczka POW – Katarzyna Zaorska
II miejsce zajął Łukasz Gaj również z POW
III uczeń z PZPSW Hrubieszów – Szymon Krawiec.

Po zaciętej rywalizacji uczestnicy zawodów wraz z opiekunami wspólnie bawili się przy ognisku.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gościom i sponsorom za udział w zawodach i zapraszamy na jesienną edycję zawodów o Puchar Dyrektora SOSW Włodawa.