Mikołajkowa wycieczka do gospodarstwa z alpakami
13 grudnia 2022
Spotkanie z prezesem PTTK Włodawa
4 stycznia 2023

V Integracyjny Turniej o Puchar JM Rektora UMCS ”BOCCIA CUP 2022”

W dniu 8.12.2022 nasi uczniowie uczestniczyli w V Integracyjnym Turnieju o Puchar JM Rektora UMCS ”BOCCIA CUP 2022”. W rywalizacji brało udział 26 drużyn z całego województwa. Zawody były rozgrywane na trzech halach. W grupie walczącej o miejsca 1-12 nasza drużyna w składzie Oliwia Wołoszkiewicz i Kamila Łachnowicz zajęły 5 miejsce, natomiast drużyna Kamil Prabucki i Łukasz Klimek 11 miejsce. W grupie walczącej o miejsca 13 – 26 nasza drużyna w składzie Wiktoria Jaskulska i Ola Potapczuk zostały sklasyfikowane na 3 pozycji. Nasi zawodnicy podczas dekoracji otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i drobne upominki. Gratulacje i powodzenia w następnych zawodach.