Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
Kształtujemy humanitarne postawy
26 września 2022

Wyniki konkursu na plakat

Dnia 18.03.2022r. rozstrzygnięto szkolny konkurs na plakat „Zimowy czas wolny spędzam aktywnie i bezpiecznie w otoczeniu przyrody” zorganizowany przez Szkolne Koło Edukacji Regionalnej w SOSW Włodawa we współpracy z Nadleśnictwem Sobibór. Konkurs był elementem edukacji regionalnej i leśnej prowadzonej w ramach  programu „Bądź twórczy – pogłębiaj i popularyzuj wiedzę o Polesiu Lubelskim”.

Cel konkursu: rozwijanie umiejętności aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego w otoczeniu przyrody; rozwijanie wyobraźni twórczej uczestników.

wyniki w kategorii szkoła podstawowa:
I miejsce  Michał Kowalczuk
II miejsce Maciej Baj
III miejsce Natalia Kowalczyk

wyniki w kategorii szkoła ponadpodstawowa:

I miejsce – Kamila Łachnowicz

II miejsce – Anna Poprawska

III miejsce – Paweł Kochanowski

wyróżnienia

Aleksandra Potapczuk

Klaudia Kuśmierczyk

Dominika Sawicka

Kacper Kratiuk

Szymon Rabczewski

W skład komisji weszli Agnieszka Kiszczak specjalista ds. Służby Leśnej w Nadleśnictwie Sobibór oraz Marta Uźniak – nauczyciel SOSW Włodawa. Wszyscy uczestnicy otrzymali Dyplomy Nadleśniczego – Dariusza Filipczaka oraz leśne nagrody, gadżety edukacyjno-promocyjne Nadleśnictwa Sobibór.

Gratulujemy!