Quiz z wiedzy o Powszechnym Spisie Rolnym 2020
11 października 2020
11 – LISTOPADA WOLNOŚĆ W BIELI I CZERWIENI
4 listopada 2020

Ogólnopolski konkurs wypracowań „Mistrz Wypracowań”

Szanowni Państwo,

Portal dyktanda.pl pragnie zaprosić na pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu wypracowań „Mistrz Wypracowań”. Jest on skierowany do osób piszących „lekkim” piórem i które chcą się „sprawdzić” w pisaniu wypracowań na tematy związane z językiem polskim.

Konkurs będzie trwał do 22 listopada 2020 r.. Oprócz mistrzowskich dyplomów i tytułów, na laureatów czekają  liczne wartościowe nagrody. Dzięki nawiązaniu współpracy z legimi.pl dla każdego uczestnika konkursu przewidzieliśmy nagrodę. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłączcie się do zabawy i twórzcie wypracowania z przyjemnością!

Zabawa jest podzielona na 5 kategorii: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy”, w której poza wymienionymi wcześniej osobami udział brać mogą także dorośli i nauczyciele. Każde wypracowanie uczestnika, zostanie sprawdzone przez moderatora konkursu. Jakość nadesłanej pracy a także poprawność językowa i ortograficzna wpływa na liczbę otrzymanych punktów. 

Szczegóły zabawy  pod adresem: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

Nagrody główne w konkursie (315 sztuk!) to:
– najnowsza konsola Xbox Series X,
– najnowsze PlayStation 5 Digital Edition,
– najnowsza Konsola Xbox Series S,
– Tablety Samsung Galaxy Tab A5 8′,
– Gimbale PNY MOBEE Gimbal Stabilizer,
– opaski sportowe Mi Smart Band 5.
– dostępy do serwisu z e-bookami oraz audiobookami Legimi na 3 miesiące.

Ponadto w konkursie KAŻDY uczestnik (który zdobędzie co najmniej 1 punkt) otrzyma gwarantowaną nagrodę – darmowy dostęp próbny do serwisu Legimi na 30 dni!

Do zobaczenia na Dyktanda.pl
Zespół Dyktanda.pl