Spotkanie Wigilijne

Program profilaktyczny – Zapobieganie nadwadze i otyłości u dzieci
27 grudnia 2019

Spotkanie Wigilijne

W czwartek 19 grudnia w naszym Ośrodku odbyła się uroczysta Wigilia, która zgromadziła przy wspólnym stole wychowanków, rodziców i pracowników Ośrodka oraz wielu wspaniałych gości – przyjaciół placówki, na czele ze Starostą Powiatu Włodawskiego Andrzejem Romańczukiem.

Spotkanie otworzyła gospodyni świątecznego wieczoru – Dyrektor Irena Dejer.

Przedstawienie bożonarodzeniowe odegrane przez dzieci i młodzież, wspólne kolędowanie, wzajemne składanie życzeń wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

Podczas wigilijnej kolacji wychowankowie otrzymali świąteczne paczki.

Wigilia w SOSW co roku odbywa się w wyjątkowo uroczystej atmosferze. Gospodarze dokładają wielu starań, by dzieci tego dnia czuły się naprawdę szczególnie. Pomysłowy wystrój hali, piękne dekoracje, muzyczna oprawa oraz niezwykle aromatyczne i smakowite potrawy wigilijne składają się na atmosferę tego jedynego dnia w roku. Uśmiechy i prawdziwa radość wychowanków są dla pedagogów pracujących w Ośrodku powodem do satysfakcji z wykonywanej pracy.