„Ja też MAM TALENT”

XVIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezja dziecięcej radości i młodzieńczych marzeń
2 grudnia 2019
Wojewódzkie Zawody w Pływaniu
15 grudnia 2019

„Ja też MAM TALENT”

To już VI edycja konkursu artystycznego dla osób niepełnosprawnych „Ja też MAM TALENT” organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych i Poszkodowanych

działające przy naszym Ośrodku.

W tym roku do konkursu zgłoszono 16 prezentacji. 90 wychowanków z 8 placówek z województwa lubelskiego zaprezentowało na scenie swoje umiejętności i talenty.

I miejsce zajął Zespół „Razem” ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim, który zaprezentował wiązankę tańców i przyśpiewek podlaskich.

II miejsce zdobył Zespół „Mamy siebie” z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Mamy Siebie” w Hrubieszowie, który przedstawił małą formę teatralną „Na straganie”

III miejsce zajął Zespół „Świetliki” z naszego Ośrodka, który zaprezentował przedstawienie „O Rycerzu Włodzimierzu, który przybył, zobaczył i został”

Nagroda Specjalna za „Osobowość sceniczną” powędrowała do Artura Więcaszka z Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Przystań”, który wystąpił z monologiem kabaretowym „Teściowa”

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Nagrody ufundował Urząd Miasta we Włodawie.