Piknik Rekreacyjno-Terapeutyczno „ Zabawy w siodle”

14 września odbył się Piknik Rekreacyjno-Terapeutyczno „Zabawy w siodle” zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego we Włodawie. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Zorganizowano zajęcia hipoterapii i dogoterapii. Podczas pikniku można było wybrać się na przejażdżkę quadem, wziąć udział w warsztatach zumby dziecięcej, zagrać w bule, poćwiczyć puszczanie wielkich baniek mydlanych. Nie zabrakło również malowania twarzy, zabaw ruchowych i dmuchańców. Podczas Pikniku odbył się także pokaz udzielania pierwszej pomocy. Na uczestników czekała słodka wata, popcorn oraz smakołyki przygotowane przez wychowanków Ośrodka i Koło Gospodyń Miejskich „Zosie Samosie”. Partnerami  w organizacji wydarzenia było Starostwo Powiatowe we Włodawie, Włodawska Firma Remontowo-Budowlana WZURIB oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych i Poszkodowanych.